20 Mart 2016 Pazar

Malta Avrupa'nın en önde gelen yabancı dil okullarının bulunduğu ada ülkesidir. Güney Akdeniz'de, Sicilya'nın 93 kilometre güneyinde bulunan, Tunus'un 288 kilometre kuzeyinde yer alan, farklı kültürlerin binlerce yıldır bir arada süre geldiği Malta’nın 2004'te Avrupa Birliği'ne yaptığı siyasi ve sosyal geçişle paralel olarak Malta büyüme ve gelişme sürecine girmiştir. Bununla birlikte çoğu Avrupa ülkesi vatandaşı vize serbestisi sayesinde Malta’ya eğitim amaçlı olarakta gidip gelmiştir.

Malta'daki çeşitli İngilizce dil okullarının sunduğu dersler çeşitlilik göstermektedir. Artık uluslararası ticaret ve tıp alanlarında 'lingua franca' olarak kullanılan İngilizce ile mesleki İngilizce alanında da en iyiyi sunma politikası güden Malta Dil Okulları sayesinde dil ile ilgili sorunlarınızı aşabilirsiniz.
Malta dil okullarının tercih edilmesi ve İngilizce kurs pazarı büyürken ilerleyen süreçte Malta’nın dil eğitimi alanında etkin bir şekilde söz sahibi olacağını düşünebiliriz.


Malta'da İngilizce'nin yaygın bir şekilde kullanılması nedeniyle, öğrenciler yeni dil becerilerini kanma fırsatı bulur; Bir sandviç satın alma eyleminden tutun da bir otobüse binip sinemaya gidene kadar hemen her alanda İngilizce konuşulur ve doğal dil gelişimi kazanmış olursunuz; böylece öğrenciler günün derslerini gerçek dünyaya yaşayarak öğrenir. Çok çeşitli ülkelerden öğrenciler İngilizce öğrenmek için Malta'yı ziyaret ediyor;  Son zamanlarda Uzak Doğu ve Güney Amerika  ülkelerinden Malta'ya hızlı bir öğrenci katılımı olmaktadır.
Malta dil okulları fiyatları için gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder

Eger yorum yapamıyorsanız, aşağıda "Yorumlama Biçimi" nin yanındaki küçük ok a tıklayarak anonime gelin.Yorumunuzu tekrar gönderin.