28 Eylül 2013 CumartesiKadınkadına.org sitesine keyifli sohbet sonrası benimle yaptıkları röportaj için çok teşekkür ederim.

http://kadinkadina.org/2013/09/28/akademisyen-blogcu-petek-ulug/9 yorum:

 1. Petek Hanım sitenizin yeni hali çok güzel olmuş, çok ferah..Hayırlı olsun..
  Asya

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, görüşleriniz benim için önemli...

   Sil
 2. çok güzel bir röportaj olmuş çok beğendim. Buradaki her dükkanda ayrı bir keyif alıyor insan. Hayata dair küçük mutluluklar, dokunuşlar, güzellikler, unutulmayanlar... bazen sıcacık bir gülümsemeyle geçmişe gidiyorsun, bazen canın çekiyor sende istiyorsun seyahat ettiğin yerlere gitmeyi, okunanları okumak seyredilen tüm filmleri seyretmek istiyorsun. hayata aynı pencereden baktığın biri var karşında, hiç tanımıyorsun ama aynı dili konuştuğunu biliyorsun...
  ne iyi olmuş da bulmuşum ben bu bloğu. yüreğine, diline eline sağlık... yazmaya hep devam et lütfen, ilgiyle, merakla, büyük bir beğeniyle takibindeyim...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İşte röportajda bahsettiğim sinerji buydu. Nasıl da motive ediyorsun, beni keyiflendirdiğin kadar yüreklendiriyorsun ! Çok teşekkürler...Aynı dili konuştuğumuza eminim, daha söylemediğimiz kelimelerde bile çok paylaşımlarımız var ona da eminim..

   Sil
 3. canım okurken gözlerim doldu çok duygulandım tebrik ederim başarıların devamını dilerim:)))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

   Sil
  2. Ne güzel bir yorum çok teşekkür ederim.

   Sil
 4. sizi tanıdığıma çooook memnun oldum.sağlıcakla kalın.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bloguma ziyaretiniz için ben teşekkür ederim...

   Sil

Eger yorum yapamıyorsanız, aşağıda "Yorumlama Biçimi" nin yanındaki küçük ok a tıklayarak anonime gelin.Yorumunuzu tekrar gönderin.